AddThis Social Bookmark Button

שרות מילואים, moodle, תוספת שכר למסטרנטים
בראש ובראשונה, רבים מבינינו נקראים בימים האחרונים לשירות מילואים פעיל נוכח המערכה בדרום. הנהלת הארגון מבקש לחזק את ידיכם ולהדגיש כי נעמוד לצדכם בכל בעיה וסוגיה שמתעוררות בעקבות יציאתכם לשירות המילואים ועזיבתכם הזמנית את תפקידכם בקמפוס עד לשובכם בשלום.
הנהלת הארגון עומדת בקשר ישיר עם הנהלת האוניברסיטה ועם אגודת הסטודנטים בכדי להבטיח את צמצום הבעיות והקשיים שיתעוררו בעקבות מצב זמני זה.
אנא פנו אלינו בכל עניין בהקשר זה.
הנהלת הארגון מבקשת גם להביע הזדהות עם תושבי הדרום בימים לא פשוטים אלו, ומפגינה עמם סולידאריות. אנו מפרסמים כאן לינק המאפשר לכל אחת ואחד מאיתנו להירתם ולסייע באירוחם של תושבי הדרום. אנו תקווה שהשקט ישוב במהרה לכל רחבי הארץ.
מחשבותינו ותקוותינו עם כוחות הבטחון ועם התושבים בדרום.

לעניינים שוטפים יותר: אנו ממשיכים במאמצינו לעדכן ולהתעדכן ובזמן שחלף (מהמייל הקודם) הצטברו מספר נושאים על שולחננו. הנה הם לפניכם -
• תגמול בגין שעות עבודה נוספות במעבר למערכת ה–Moodle – להזכירכם, מי ששעות העבודה שהשקיע במערכת המודל חרגו מהיקף המשרה שלו, זכאי לתגמול בגין שעות העבודה הללו. לשם כך, נבקש שתעבירו אלינו עד סוף חודש נובמבר דו"ח הכולל: שם מלא, מס' ת"ז, שם הפקולטה, שם הקורס, שם המרצה, תקן העסקה, אחוז משרה שבו אתם מועסקים, וכן את מספר השעות שהושקעו על ידיכם בעבודה על האתר.

• תוספת שכר למסטרנטים – על-פי הסכם השכר החדש, מאסטרנטים המועסקים בהוראה פרונטאלית צריכים לקבל תוספת שכר של 8% רטרואקטיבית החל מה– 1/10/2012. לתשומת ליבכם: התוספת אמורה להיות עבור אחוזי המשרה הפרונטאלית שלכם במלואם. למי מכם שנערך לו "פיצול פנימי" וקיבל את התוספת רק עבור חלק מהקורס הפרונטאלי, אמור לקבל תוספת רטרואקטיבית (לדוגמא: מאסטרנט שעוסק בהוראה פרונטאלית של קורס בהיקף של 20%, אמור לקבל תוספת של 8% על אותם 20% במלואם). אנא בדקו בתלוש השכר מחודש נובמבר האם שולמה לכם תוספת זו; ובמידה ולא אנא פנו אלינו בהקדם האפשרי.

• כתבי-מינוי – מי מכם שמלמדים קורס שנתי היו אמורים לקבל כתב-מינוי אחד לכל השנה. במידה וטרם קיבלתם כתב-מינוי כזה ואתם מלמדים קורס שנתי (כלומר, קורס אחד שנמשך על פני כל השנה), אנא פנו אלינו בהקדם (תוך כדי ציון הפרטים הרלוונטיים).

• תווי חניה- חברי הארגון (למעט סטודנטים לתואר ראשון) זכאים לקבלת תו חניה בהסדרים שונים. למידע נוסף היעזרו בקישור הבא

• ביטוח מלגאים – לתשומת לבם של כל המלגאים: הטפסים שאתם מפקססים/שולחים במייל אל "מגדל" מגיעים אל מטה החברה. במידה ויימצא טופס שתהיה בו שגיאה, תישלח הודעת מייל לצורך תיקון או הוספת פרטים. אין אפשרות לאשר טלפונית קבלת הטופס בפקס.
חשוב לציין, ולמען הסר ספק או חשש, הרי שהביטוח חל על כל המלגאים (גם עד למילוי הטפסים). נציגי "מגדל" עורכים פגישות עם המלגאים שמילאו את הטפסים. מי שאינו מעוניין לערוך פגישה עם נציגי החברה, יצטרך להמתין שתאושר קבלת הטפסים במייל. מי שמעוניין בפגישה עם נציג/ת החברה, מוזמן לצלצל לטלפון 076.8867007

• תווי קניה – ביום שני 19/11, תיערך מכירת תווי קניה בין השעות 11:00-12:30 במשרדי הארגון. לנוחיותכם קיימת מערכת הזמנות אינטרנטית פשוטה וזמינה בכל שעות היממה. מצ"ב קישור למערכת. לשם קבלת קוד חברה לביצוע הרשמה ניתן לפנות ל-077.2070335 .

• ביטוח רכב – 'כלל חברה לביטוח' תעניק הטבות בביטוח לחברי הארגון דרך סוכנות "חיש".
במסגרתו יינתנו תעריפים מוזלים ותנאים נלווים הכוללים:
• מוקד טלפוני 24/7 לצורך מתן ושירות מיידי בעת הצורך;
• גבולות אחריות מוגדלים בביטוח אחריות כלפי צד שלישי;
• השתתפות עצמית נמוכה במיוחד במוסכי הסדר.

נציגי החברה יהיו בבניין הוועד ב- 21.11.2012 בשעות 10:00-13:00 כדי להציג את התנאים למעוניינים.
מי שישאיר את פרטיו אצל נציגי החברה יקבל קופון לקפה ומאפה בקפיטריה בגילמן.
לקבלת ההטבות ניתן לפנות באופן ישיר לסוכן רובי שם טוב בטלפון 1-700-701-085 או במייל: shemtov250@gmail.com
לפרטים נוספים: http://carins.b-com.co.il/tel_aviv.htm

• יעוץ מס (ישראל בסון ושות' - רואי חשבון) –
חברי הסגל האקדמי הזוטר זכאים להנחה בהחזרי מס ובתיאום מס.
תעריף שכר הטרחה בגין תאומי מס הינו 50 ₪ לתאום מס.
תעריף שכר הטרחה בגין החזרי המס, במידה ותתקבל ע"י הנישום החלטה להגיש בקשה להחזר מס, יהיה 10% מגובה ההחזר + מע"מ.
בדיקת זכאות תיערך ללא עלות.
לתיאום פגישה – ניתן להתקשר לנטלי בסון 054.4540035 או לאסף זרקה 054.3012549.

• מבצעים ויוזמות – באתר הארגון מתפרסמים מבצעים והנחות הניתנים לחברי הארגון.
יודגש כי מבצעים אלו ניתנים על ידי גורמים חיצוניים ולכן אין לארגון הסגל האקדמי הזוטר יכולת לפקח על טיב השירות והוא אינו אחראי לתוצאותיהם. עם זאת, אם נתקלתם בבעיה - אנא דווחו לנו.
• המרכז לפיתוח קריירה בדקנאט הסטודנטים מציע לכם את האפשרות לפרסם בחינם את כל סוגי המשרות באתר המשרות של אוניברסיטת ת"א. לפרטים, היכנסו לאתר

חורף שקט, חמים וגשום לכולכם...

ועד ארגון הסגל האקדמי הזוטר
מייל: jfaculty@post.tau.ac.il
טלפון: 03-640-8186
אתר הארגון, ובפייסבוק