AddThis Social Bookmark Button

עדכונים בנושא פנסיה, ביטול קיזוז בתקציב נסיעות ועוד


בהודעה זו:
תזכורת אחרונה למעבירי פנסיה ממקומות עבודה נוספים
הודעה על תום הנחה בדמי הניהול (פנסיה)
ביטול קיזוז בין קרן קשרי מדע ותקציב נסיעות לדוקטורנטים
גישה לבירור יתרה בקרן ו/או בתקציב קשרי מדע
רווחה

תזכורת אחרונה למעבירי פנסיה ממקומות עבודה נוספים:
חברי הארגון זוכים להנחה משמעותית בגובה דמי הניהול אותם גובות קרנות הפנסיה.
בשנה האחרונה הופחת שיעור דמי הניהול ל-0.2% מהצבירה ול-1.75% מההפרשה (שיעורים העומדים על כמחצית מהנהוג בשוק).
אלו מבינינו שמועסקים במקומות אחרים פרט לאוניברסיטה יכולים להעביר לקרן 'מקפת' של חב' מגדל (הקרן עמה יש לארגון הסכם) גם את ההפרשה הפנסיונית ממקום העבודה החיצוני/הנוסף, ולזכות באותה הנחה.
לאחרונה גילינו שההפחתה בדמי הניהול בתחילת השנה בוצעה באופן אוטומטי עבור ההפרשות מהאוניברסיטה; ואולם על מי שמפריש לפנסיה גם ממקומות עבודה אחרים פרט לאוניברסיטה ליצור קשר עם 'מגדל' ולבקש כי תעודכן לו ההנחה לה הוא זכאי.
לפי הסיכום שיש לארגון עם 'מגדל', מי שיפנה עד סוף שנת 2013 יקבל את ההנחה רטרואקטיבית עבור כל השנה (כך שלא תפסידו כלום).
שימו לב כי עם תום שנת המס לא תתאפשר הנחה רטרואקטיבית זו, ולכן אנו ממליצים שתזדרזו ותפנו לסוכנת מגדל העומדת לשירותם של חברי הארגון, אילנית בוצר, במייל ilanitbo@migdal.co.il או בטלפון 054-3300835


הודעה על תום הנחה בדמי הניהול:
לפני מספר שבועות נשלחו בטעות הודעות לחלק מלקוחותיה של חב' 'מגדל', בהן נאמר כי ההנחה בדמי הניהול שקיבל המבוטח עומדת להסתיים. הדבר אף פורסם בכלי התקשורת וקיבלנו מספר פניות מחברים שחששו לגורל ההנחה, אשר לעת פרישה מצטברת לסכומים משמעותיים.
אנו מבהירים כי ההנחה שניתנת לחברי הסגל האקדמי הזוטר על הפרשות לקרן מקפת מהאוניברסיטה, הפרשות לקרן ממקומות עבודה אחרים, הפרשות של מי שסיים עבודתו ונשאר בקרן מקפת או הפרשה עצמאית למלגאים – אינה עומדת להתבטל, ואם מישהו מכם קיבל מכתב כזה מדובר בטעות.
במידה ואתם מבחינים בדיווחים הרבעוניים הנשלחים אליכם מטעם 'מגדל' בשינוי בדמי הניהול – אנא פנו לאילנית בוצר, במייל ilanitbo@migdal.co.il או בטלפון 054-3300835, וכמו כן אנא דאגו לעדכן אף אותנו כדי שנוכל לוודא ש'מגדל' מתקנים זאת.


ביטול קיזוז בין קרן קשרי מדע ותקציב נסיעות לדוקטורנטים:
בעקבות מאמצי הארגון, החל מאוקטובר 2013, ביטלה האוניברסיטה את הקיזוז האוטומטי שהיה נהוג עד כה בין תקציב הנסיעות לחו"ל המוקצה למלגאים, לבין קרן קשרי המדע האישית המוענקת למועסקים מתוקף הסכמי השכר.
משמעות הדבר: יש לכם $1,000 לנצל לנסיעות לכנסים כמלגאים, ובנוסף להם יתרת הסכומים הנצברים לטובתכם כמועסקים בהתאם לאחוז ההעסקה.
הבהרה: את כספי קרן קשרי המדע למועסקים ניתן לצבור ולפדות בסוף הדוקטורט במידה ולא השתמשתם בהם.
לעומת זאת, כספי תקציב הנסיעות למלגאים אינם נצברים ואינם ניתנים לפדיון בסוף התקופה. השתמשו בהם ראשית!


גישה לבירור יתרה בקרן ו/או בתקציב קשרי מדע:
עד לאחרונה, מועסקים ומלגאים הזכאים לקרן ו/או לתקציב קשרי מדע היו יכולים לברר באמצעות כניסה לאתר המידע האישי של האוניברסיטה או באמצעות הטלפון. לאחרונה הופסק מתן השירות דרך הטלפון האוטומטי, ואילו המידע עודנו זמין דרך עמוד המידע האישי למרצים / חוקרים דרך המידע האישי. מאתר האוניברסיטה נכנסים ל"שער לסגל האקדמי", משם ל"מידע אישי לאנשי סגל", בוחרים את הלינק "התקשרות למערכת ERP", בתוך המערכת לוחצים על "תדפיס זכויות לאיש הסגל", ואז משמאל מופיעה רשימת זכויות. בוחרים את "קק"מ" ורואים בדיוק את פירוט ההקצבות לקק"מ לפי אחוזי משרה בכל סמסטר.


רווחה:
כדאי לבדוק מדי פעם את דף ההטבות לחברי הארגון --> כאן

1. תלושי אוכל מסובסדים
תלושי אוכל מסובסבדים לקפיטריות. פרטים נוספים כאן.

2. קייטנת טבע וסביבה בחנוכה
קייטנת חנוכה - מחנה "טבע הסביבה" במועדון הספורט.
לילדים בכיתות א-ו. פרטים נוספים כאן.

3. מרכז הכתיבה לשיפור האנגלית
מרכז הכתיבה של היחידה לשפות זרות באוניברסיטת תל-אביב מזמין אתכם לשפר את הכתיבה האקדמית, הקריאה והדיבור באנגלית בכל שלב בלימודיכם. המרכז מציע מפגשים פרטניים עם חונכים מנוסים ומקצועיים בסביבה ידידותית ותומכת. לפרטים נוספים אתם מוזמנים לפנות לאתר המרכז --> כאן

4. מועדון האוניברסיטה
מועדון הסגל מתחדש. פרטים נוספים כאן.